OŚRODEK SZKOLENIOWO - WYPOCZYNKOWY

Malinówka

   

Malinówka k/Ełku 19-325 Straduny, tel./fax (87) 619 66 95

e-mail: oswmalin@interia.pl

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy "MALINÓWKA" położony jest nad brzegiem jednego z największych i bardzo czystych jezior Pojezierza Ełckiego - jeziorem Łaśmiady. Otoczony borem sosnowym z dala od zgiełku dużych miast gwarantuje gościom spokojny wypoczynek w zdrowym i czystym klimacie.

Jest to idealne miejsce dla miłośników sportów wodnych i wszystkich tych, którzy urlop pragną spędzić aktywnie. Przy ośrodku znajduje się plaża z pomostem oraz wypożyczalnią sprzętu wodnego, ścieżka edukacyjna, pomosty widowiskowe przy żeremiach bobrów. Ośrodek dysponuje:
   - łodziami wiosłowymi
   - kajakami
   - żaglówkami
   - rowerami wodnymi
   - rowerami górskimi

Na terenie Ośrodka znajduje się boisko sportowe do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej. Jest tu również sauna, siłownia, sala bilardowa ping-pong oraz wypożyczalnia rowerów terenowych.

Ośrodek oferuje miejsca noclegowe w hotelu oraz w domkach campingowych (całorocznych i letnich).  Ponadto, zapewnia całodzienne wyżywienie. Wszystkie pokoje i domki całoroczne wyposażone są w:
   - łazienki z prysznicem
   - telewizor z TV satelitarną
   - radio
   - lodówkę
   - czajnik elektryczny

 

W ośrodku znajduje się kawiarnia z tarasem z widokiem na jezioro i bogatym zapleczem gastronomicznym.

Fot. AMK Fot. AMK

Ośrodek organizuje narady, seminaria, konferencje i szkolenia. Sala konferencyjna (na 120 miejsc w ustawieniu konferencyjnym i 200 miejsc w ustawieniu kinowym) wyposażona jest w rzutnik multimedialny, ekrany, tablice magnetyczne, flipchart, nagłośnienie.

Ponadto organizujemy wesela do 140 osób.

Fot. AMK

dodatkowo opłata klimatyczna

w przypadku pobytu grup zorganizowanych ceny są negocjowane

Fot. AMK Fot. AMK

Fot. AMK Fot. AMK

Fot. AMK Fot. AMK

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA MAZURY